JAUNUMI

Jaunā SILENT ROOM XL – vēl vairāk telpas kvalitatīvām sanāksmēm


Mēs priecājamies par papildinājumu NARBUTAS ražoto SILENT ROOM kapsulēto telpu kolekcijā, ko jau tagad augstu vērtē mūsu klienti. Klāt ir nācis lielais XL izmērs. Tagad jūs varat ierīkot savā birojā jebkura izmēra akustiskās kapsulas – S, M, L un XL. Tās ir ideāli piemērotas telpas kvalitatīvām, ražīgām sanāksmēm vai individuālam darbam.
SILENT ROOM – klusuma un koncentrēšanās saliņa modernā biroja trokšņu jūrā.

Vairāk vietas lielākai komandai

SILENT ROOM XL akustiskā kapsula ir paredzēta grupām līdz astoņiem cilvēkiem, kas var ērti nodarboties ar saviem ikdienas uzdevumiem, nejūtoties saspiesti šajā plašajā telpā. Tajā ir viss, kas nepieciešams kvalitatīvai sanāksmei: VESA ekrānu stiprinājums prezentācijām un viegli pieejama kontaktligzda, lai uzlādētu jūsu ierīces. Turklāt SILENT ROOM nodrošina augstu iekštelpu gaisa kvalitāti, kā arī akustisku un vizuālu komfortu.


Uzlaboti akustiskie parametri

NARBUTAS inženieru komanda vienmēr meklē jaunus risinājumus, kā uzlabot produktu kvalitāti. Tehniskas izmaiņas ir ieviestas visās SILENT ROOM akustiskajās kapsulās, pateicoties tam ir panākta vēl labāka skaņas izolācija.

Plaša telpa formālām un neformālām sanāksmēm

Šis ietilpīgā akustiskā kapsulas telpa ir paredzēta līdz pat astoņiem lietotājiem un nodrošina augstu komforta līmeni, neierobežojot kustību brīvību.
SILENT ROOM XL telpa ļauj veidot tādu personalizētu iekārtojumu, kas vislabāk atbilst jūsu komandas vajadzībām. Formālām komandas sanāksmēm vai svarīgām biznesa sapulcēm var izvēlēties parastā augstuma galdu vai augstu galdu un biroja krēslus, savukārt kafijas galdiņš un ērti apmeklētāju krēsli vai atzveltnes krēsli būs ideāli piemēroti ikdienišķiem komandas saietiem un semināriem ar brīvāku atmosfēru. Svarīgu sarunu vai prezentāciju varēs turpināt pat tad, ja ierīcei izlādēsies akumulators – lietotāju ērtībām telpa ir aprīkota ar barošanas bloku
(pieejami dažādi savienotāji).


Komforta zona

Atvērtā plānojuma biroji – vairāk vietas, vairāk gaismas, vairāk brīvības un... vairāk trokšņu darba vidē. Katru dienu darbiniekiem ir jāpārvar kārtējais izaicinājums, lai atrastu klusu vietu, kur noturēt sanāksmi, parunāt pa telefonu vai vienkārši koncentrēties individuālam darbam. “Istaba telpā” ir vienkāršs veids, kā izvairīties no trokšņa un veicināt darbinieku produktivitāti.
SILENT ROOM ir klusuma saliņa moderna biroja vidū. Pateicoties šim risinājumam, panākt koncentrēšanos darbā nekad nav bijis tik vienkārši. “Klusajā kambarī” darbinieki var koncentrēties telefona sarunu, videokonferenču vai radošu uzdevumu laikā, netraucējot citiem. Turklāt SILENT ROOM darbiniekiem nodrošina iekštelpu gaisa kvalitāti, kā arī akustisko un vizuālo komfortu.

Mazāk trokšņu, mazāk haosa

Pateicoties savam īpašajam dizainam, SILENT ROOM akustiskā kapsula nodrošina pareizo skaņas absorbcijas līmeni, kas nozīmē, ka tiek bloķēti gan ienākošie, gan izejošie trokšņi. Iekšējām akustiskajām sienām ir izcilas skaņas absorbcijas īpašības, kas novērš reverberāciju telpā. Tā cilvēki SILENT ROOM telpā var ērti izbaudīt mājīgu atmosfēru.
Ventilatoriem akustiskajā kapsulā ir zems ekspluatācijas trokšņa līmenis. Tie ir tikpat klusi kā lapu šalkoņa, tāpēc netraucē, kad jāveic uzdevumi, kam vajadzīga augsta koncentrēšanās spēja. Modeļi ar polsterētiem ārējiem paneļiem arī ir konstruēti tā, lai absorbētu skaņu, tādējādi pozitīvi ietekmējot visa biroja kopējo akustiku.


Mikroklimats nemanāmi palīdz koncentrēties

Pateicoties izvēlētajiem gaisa ventilācijas un apgaismojuma risinājumiem, SILENT ROOM rada produktivitāti veicinošu vidi. Astoņi klusi, bet jaudīgi ventilatori nodrošina īsti piemērotu gaisa plūsmu maksimālai komforta sajūtai pat ilgstošas ​​lietošanas laikā. Trīs LED lampu kombinācija rada siltu un omulīgu atmosfēru.
Atstājot SILENT ROOM, automātiski tiek aktivizēta intensīva ventilācija, lai sagatavotu telpu nākamajam lietotājam. Viedais vadības bloks ir iepriekš iestatīts, lai uzturētu optimālu ventilācijas un apgaismojuma līmeni un, ja nepieciešams, tos var regulēt individuāli ar grozāmiem selektorslēdžiem. Tāpat ir iespējams mainīt vispārējos vadības bloka iestatījumus atbilstoši savām inividuālajām vajadzībām.

Radoša brīvība - pielāgo savu dizainu

SILENT ROOM piedāvā dažādas dizaina iespējas, lai jūs varētu izveidot personalizētu dizainu un vēlamo biroja noskaņu. Iekšējo un ārējo apdari var izvēlēties atsevišķi. Ārējiem paneļiem var izmantot gan melamīnu, gan polsterējumu. Materiālu un krāsu klāsts harmoniski papildina viens otru un palīdz radīt siltu un relaksējošu atmosfēru. Pateicoties to unikālajam dizainam, SILENT ROOM kapsultelpas var uzstādīt jebkurā biroja vietā – telpas vidū vai pie sienas, kā atsevišķu akustisko vienību vai kā vairāku vienību bloku.