NARBUTAS BIROJA MĒBELES

Oficiālie NARBUTAS pārstāvji Latvijā

Narbutas Biroja mēbeļu ražošana
NARBUTAS biroja mēbeles ražo vienā no lielākajām un progresīvākajām rūpnīcām Austrumeiropā un Centrāleiropā, kas uzbūvēta Ukmerģē, Lietuvā, 2008. gadā. Pieaugot uzņēmumam un palielinoties pasūtījumu skaitam, 2018. gadā mēs investējām vairāk nekā 7 miljonus eiro, paplašinot iekārtu klāstu un ražošanas zonas platību. Tas ļāva rūpnīcai palielināties no 29 100 m² līdz 36 600 m², bet darbinieku skaitam - līdz 700. Rūpnīca veic kokapstrādes darbus, ražo un krāso metāla konstrukcijas, griež un šuj audumus, ražo mīksto mēbeļu detaļas un veic citus darbus. Tāpēc mēs varam ražot dažādus produktus, sākot no rakstāmgaldiem, skapjiem un sēdvietām līdz pat akustiskiem risinājumiem.
Kvalitāte
Lai garantētu mūsu produktu augstāko kvalitāti un palielinātu ražošanas jaudu, mēs katru gadu ieguldām līdzekļus automatizācijā un robotizācijā. Ieviešot jaunākās tehnoloģijas, mēs nodrošinām stabilu un elastīgu ražošanas procesu, palielinām pasūtījumu izgatavošanas ātrumu. Mēs vienmēr pārliecināmies, ka visi mūsu piedāvātie risinājumi ir labi pārdomāti un pārbaudīti, un mūsu ražoto mēbeļu kvalitāte tiek pastāvīgi uzraudzīta. Mūsu mērķis ir iegūt laimīgus klientus, kuri saņem tikai vislabākās kvalitātes produktus.
Atbildība
Mēs uzņemamies atbildību par to, lai saviem darbiniekiem nodrošinātu pēc iespējas labākus darba apstākļus, īpašu uzmanību pievēršot viņu drošībai un labklājībai. Personāla pilnveidošana mums ir svarīga, tāpēc mēs aicinām paplašināt viņu zināšanas par jauninājumiem un mācam viņiem izmantot jaunākās tehnoloģijas. Rūpnīcas modernizācija un inovācijas palīdz mums izveidot drošas un ērtas darba vietas, tāpēc darbinieki var justies pasargāti un droši.
Jauninājumi
Rūpnīcā ir mūsdienīgas iekārtas - HOMAG kokapstrādes iekārtas, ADIGE lāzera cauruļu griešanas mašīnas, ABB metināšanas iekārtas, pulverkrāsošanas līnijas Ideal Line un auduma griezēji Kuris. Šīs mašīnas ļauj automatizēt galvenos ražošanas procesa posmus: lāzergriešana, metināšana, pulverkrāsošanas līnijas, štancēšana, auduma griešana, plākšņu apstrāde un iepakošana. Rezultātā NARBUTAS ir mūsdienīgs un uzticams uzņēmums, kas ātri ražo augstas kvalitātes mēbeles.
Elastīgums
Mūsdienu rūpnīca veic dažādas darbības un realizē dažādas sarežģītības projektus. Mūsu elastīgās un daudzfunkcionālās iekārtas ir paredzētas, lai radītu gan lielus, gan mazus daudzumus, ļaujot mums īstenot gan lielus projektus, gan pielāgoties klientu specifiskajām vajadzībām.
Produkta dizains
Veidojot katru produktu, mēs domājam par klientu. Mēs apzināmies globālās tendences un rūpīgi izpētām mūsdienu darbinieku faktiskās vajadzības, lai padarītu mūsu produktus videi un lietotājam draudzīgus. Mums ir svarīgi, lai mūsu mēbelēm būtu funkcionāls, kvalitatīvs un pievilcīgs dizains, un tajā pašā laikā mēs pārliecināmies, ka mūsu klientiem nav jāmaksā par to, kas viņiem nav vajadzīgs. Mūsu dizaina devīze ir "Nekā liekā!".
Dizaineri
NARBUTAS mēbelēm raksturīgs stilīgs itāļu dizains, smalks skandināvu minimālisms vai dabisks lietuviešu mājīgums. Mūsu produktu izstrādes komanda un inovāciju grupa pastāvīgi sadarbojas ar starptautiski pazīstamiem dizaineriem no Lietuvas, Itālijas, Dānijas, Japānas u.c. Ilgtermiņa darbs ar starptautiskiem partneriem nes lieliskus rezultātus.

Mūsu produkti nopelna ne tikai lieliskas klientu atsauksmes, bet arī balvas lielākajās biroja mēbeļu izstādēs.
Augsti standarti
NARBUTAS mēbeles ir būvētas pēc visaugstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem, to apliecinot ar sertifikātiem. Produkta sertifikāts klientam garantē, ka mēbeles ir drošas, izturīgas un ergonomiskas. Produktus ir izstrādājuši pieredzējuši inovāciju grupas inženieri. Viņi izvērtē visas drošības un ergonomikas prasības, kā arī produktu un materiālu testēšanas rezultātus un pārliecinās, ka izstrādājumi neatkāpjas no normām.