BORDER

Modulārā stikla starpsienu sistēma

Koka starpsienas mūsdienīgam birojam
Arhitekti un viņu klienti arvien biežāk izvēlas starpsienu profilus no koka. Tie nodrošina kvalitāti, kā arī individuālu pieeju dizaina risinājumos. Koksnes siltā tekstūra rada birojā mājīgu, neformālu atmosfēru, kas savukārt veicina produktīvāku darbu. B-Order ir jauns, universāls produkts, paredzēts izmantošanai A un B klases birojos. Ekoloģisks izstrādājums no koka izejmateriāliem, tas ir videi draudzīgs, ar nevainojamām estētiskām un tehniskām īpašībām. Ražotājam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze starpsienu izgatavošanā un montāžā, un B-Order koka starpsienu sistēma ir jauns produkts ražotnē.
Variāciju daudzveidība un ilgtspējība
Universālie un estētiski pievilcīgie B-Order starpsienu profili tiek ražoti no līmēta koka, ko var nokrāsot jebkurā krāsā vai pārklāt ar dabīgu koka finierējumu. To augstums var būt ļoti dažāds, platums – no 75 līdz 165 mm ar integrētām durvīm. Ar šādām starpsienām arhitektiem ir iespēja veidot vertikālus un horizontālus segmentus un īstenot telpā praktiski jebkuru dizaina ideju. B-Order starpsienām ir lieliskas akustiskās īpašības, līdz 45 dB. Sienās var iestrādāt vienkāršu vai dubultu stiklu ar gaisa spraugu. Jo platāka gaisa sprauga, jo labāks akustiskais vājinājums, stiklus var laminēt ar īpašu skaņas izolācijas plēvi.
Pieejamas arī B-Order profilu sistēmai atbilstošas durvis gan bez rāmja, gan ar koka rāmi.

Plašas pielietojuma iespējas
B-Order starpsienas īpaši raksturo to daudzveidīgais pielietojums, kā arī ilgtspējība. Tās var viegli iestrādāt dizaina projektā, turklāt nepieciešamības gadījumā tās var vienkārši demontēt un pielāgot citai telpai un apstākļiem. Tās ir ērti kombinējamas ar ģipškartona vai ķieģeļu starpsienām. Pielāgojot vajadzīgo platumu, koka starpsienu profilus var pieskaņot citām starpsienām bez ietvariem, tādējādi veidojot vizuāli vieglu interjeru.
Stiklita Vilnius
In the field of manufacturing, design and installation of glass constructions for more than 20 years.
Glass products are manufactured for us using the most advanced and state-of-the-art equipment

RAŽOTĀJS
SAS Stiklita Vilnius ražotajām stikla konstrukcijām raksturīga īpaši augsta kvalitāte, kas panākta, pateicoties rūpīgai uzticamu sadarbības partneru izvēlei. Ražošanā tiek izmantotas vismodernākās iekārtas, kuras pastāvīgi atjauno un modernizē. Tāpēc īsā laikā iespējams piedāvāt ļoti daudzveidīgus stikla izstrādājumus.
Ražotāja izvēlē prioritātes ir ražošanas efektivitāte un kvalitāte, un SAS Stiklita pilnībā atbilst šiem kritērijiem. Uzņēmuma 25 gadu pieredze stikla ražošanas nozarē ļauj uzņemties lielus un tehnoloģiski sarežģītus pasūtījumus. Uzņēmuma ražojumi atbilst visām attiecīgajām Eiropas Savienības normām.

GALERIJA