JAUNUMI

Nomāt mēbeles vai pirkt?

Katrs uzņēmējs to zina - biroja iekārtošana rada apjomīgus ieguldījumus. Turklāt, esošajos tirgus apstākļos uzņēmumi ir pakļauti nepārtrauktām darbinieku skaita izmaiņām, kā dēļ tiem ik pa pāris gadiem jāmaina birojs uz lielāku, vai, kā miminums, jāpaplašina esošais. Šos izaicinājumus tagad viegli var apiet mēbeles nevis pērkot, bet nomājot.


Jauns laikmets mēbeļu biznesā


Mēs dzīvojam dalīšanās ekonomikas (share economy) uzplaukuma laikmetā. Pasaule pamazām pievēršas videi draudzīgākam patēriņam modelim, kurā indivīdi un uzņēmumi dalās ar precēm un pakalpojumiem. Mēs nomājam savus birojus, automašīnas, dzīvokļus, darbarīkus, skrejriteņus, bet mēbeles nez kāpēc joprojām pērkam.


Uzsākot savu darbību, Orent ir kļuvis par pirmo uzņēmumu Baltijā, kas ievieš cirkulāras un tāpēc videi draudzīgākas ekonomikas praksi arī biroja mēbeļu biznesā. Mēs piedāvājam uzņēmumiem izmantot un maksāt tikai par tām mēbelēm, ko tie lieto. Kad tās kļūst nevajadzīgas, Orent tās atjauno un iznomā atkārtoti citam uzņēmumam par pazeminātu maksu.


Zaļāks, videi draudzīgāks birojs


Viens no cirkulārās ekonomikas pamatprincipiem nosaka, ka mēs maksājam tikai par to, ko lietojam un neizsmēluši visas konkrētā resursa sniegtās iespējas, dodam iespēju tās izmantot citam, tā nevajadzīgi nenoplicinot dabas resursus.


Bēdīgs fakts, bet 90% biroja mēbeļu tiek izmestas ārā pat pirms to derīguma termiņa beigām. Padomāsim, kādu iespaidu tas atstāj uz vides resursiem, ja Eiropas Savienībā ik gadu par mēbeļu iegādi tiek iztērēti aptuveni EUR 4,7 miljardi, ASV tikai 20 lielākie uzņēmumi vien par tām iztērē USD 12,6 miljardus, nerunājot nemaz par pārējo pasauli…

Protams, arī nomātas mēbeles nerada no svaiga gaisa un to ražošanai nepieciešami resursi. Tomēr, tās piedzīvos otro un pat trešo lietošanas ciklu, tā būtiski attālinot vajadzību pec jaunu resursu ieguldīšanas ražošanā. Turklāt nospiedoši lielākā daļa Orent iznomāto mēbeļu tiek ražotas no atjaunojamiem resursiem. Citiem vārdiem, tā PET limonādes pudele, ko šodien izmetāt atkritumu šķirošanas konteinerā kādu dienu pie jums iespējams atgriezīsies kā biroja skaņas slāpēšanas panelis vai krēsla polsterējums.


Kas ir ieguvēji?Patiesībā, visi. Gan pats uzņēmējs, gan nekustamo īpašumu attīstītāji un brokeri, gan vide. Uzņēmējiem lielākais atslogs, ko nomājot uzņemas Orent ir papīri. Tā kā mēbeles pieder Orent, uzņēmumam pašam vairs nav jāsedz to uzglabāšanas izmaksas, amortizācijas radītie zaudējumi, izdevumi par mēbeļu likvidēšanu, aktīvu dokumentēšana vai jāveic ikgadējā inventarizācija.

Savukārt nekustamo īpašumu attīstītājiem nomas pakalpojuma piedāvājums esošajiem vai potenciālajiem klientiem nodrošina ātrāku nomnieku konversiju. Uzņēmumam, kas plāno ievākties jaunās telpās vairs nav jāinvestē tā iekārtošanā - vienīgie izdevumi ir fiksēta, paredzama ikmēneša nomas maksa. Noskati biroju, iznomātāji to iekārtos ar paša izvēlētām mēbelēm un pārvācies neieguldot ne laiku, ne kapitālu!


Interesē?


Ja Orent piedāvājums Jums šķiet pievilcīgs, tuvāku informāciju par Jūs interesējošu mēbeļu komplektāciju un to nomas cenām varat iegūt kontaktējoties ar mums pa epastu info@orent.lv vai zvanot Orent mārketinga direktoram Edgaram Stangam pa mob.: 29107897 vai apmeklējiet Orent mājas lapu orent.lv.