JAUNUMI

Ospace apciemo Narbutas

Narbutas – šis zīmols pazīstams katram interjera dizainerim, kam jebkad ir bijusi vajadzība iekārtot biroju šajā zemeslodes pusē. Ar Narbutas mēbelēm ir viegli veidot iedvesmojošas, dinamiskas un ergonomiskas darba vietas atbilstoši 21. gadsimta ofisa darbinieku vajadzībām. Mūsdienīgi, pieejami risinājumi. Garantēta kvalitāte. Ar to cieši saistās šis zīmols.


Pastāv, jo mainās
Kopš sava dibināšanas laika 1991. gadā Lietuvas uzņēmums ir tikai audzis, veiksmīgi pārvarot sarežģītākos posmus, kā 2008. gada krīzi un 2019. gada pandēmijas laiku, pielāgojot darba stilu atbilstoši pasaulē notiekošajām pārmaiņām. 2008. gadā tika uzcelta jauna fabrika Ukmerģē, 2020. gadā to vēlreiz paplašināja. Ražotnes platība kļuva vēl par 60 % lielāka, tagad tie ir 58 400 kvadrātmetri, kur strādā 1400 darbinieki. Paredzamais apgrozījums šogad ir 120 miljoni eiro.


Ražo ātri
Būdams uzņēmums, kas stratēģiski attīstās, Narbutas pastāvīgi iegulda līdzekļus jaunās, modernās iekārtās un procesu automatizācijā. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un ražotnes paplašināšanai, ir panākts izcils ražošanas ātrums – jūsu pasūtītās mēbeles būs gatavas divu trīs nedēļu laikā! Tas ir ievērojams rādītājs, ar ko Narbutas izdevīgi izceļas citu ražotāju vidū.

OSPACE klienti pasūta
Ospace ir oficiālais Narbutas pārstāvis Latvijā. Lai gan mūsu sadarbība vēl nav skaitāma desmitgadēs, mūsu klienti ātri novērtēja piedāvāto mēbeļu klāstu un kvalitāti.  To apliecina fakts, ka Ospace pārdotās Narbutas produkcijas apjoms ar katru gadu pieaug. Ospace klienti visvairāk ir pasūtījuši krēslus – te līderi ir WIND un NORTH CAPE krēsli.


Otrajā vietā – pjedestāla un torņa tipa datorgaldu konfigurācijas. Tālāk līdzīgās daļās pirkti mīksto sēdvietu risinājumi, populārie regulējamie sēd-stāvgaldi B-ACTIVE , kā arī skapīši. Tālu neatpaliek paneļi un akustiskie risinājumi.

Stāsta skaitļi
Protams, vēlējāmies pašu acīm redzēt jauno ražotni, kur top mēbeles, ko tik atzinīgi vērtē mūsu klienti, un nesen to apmeklējām. Mūs laipni uzņēma un visu izrādīja Baltijas un Austrumu valstu tirgus biznesa attīstības vadītāja Daiva Tarvydienė. Viņa kodolīgi pastāstīja par uzņēmuma vēsturi, par sasniegto šodien un iecerēm nākotnei.


Runā cipari: 2021. finansiālajā gadā apgrozījuma pieaugums bija 26 %, tālākā attīstībā ieguldīti 16 miljoni eiro. Pastāvīgo dīleru skaits ir pārsniedzis 800 vairāk nekā 60 tirgos. Tika atklātas 2 jaunas tirdzniecības izstāžu zāles (Čikāgā un Diseldorfā), Narbutas ar saviem produktiem piedalījās 2 starptautiskās izstādēs (NeoCon Čikāgā un Workspace Expo Parīzē) un saņēma 2 apbalvojumus (par SOFT ROCK un TWIST&SIT).


Produktu jaunumi. ORGATEC
Pēdējo pāris gadu laikā ir izstrādātas 7 jaunas produktu sistēmas. Narbutas jaunumus šomēnes varēs aplūkot darba mēbeļu gadatirgū ORGATEC Ķelnē, kas atsācies pēc četru gadu pārtraukuma. Šogad tas norisinās no 25. līdz 29. oktobrim. Narbutas uzņēmumam tur piedāvāta lielākā zona, kas tam jebkad bijusi tādās izstādēs – 462 kvadrātmetru platībā tiks izrādīti 13 jauni produkti.


Kā pastāstīja Daiva, jaunumu ir daudz. Lielākais uzsvars ir uz krēsliem, jo bija redzams, ka veiksmīgi tiek pārdoti elektriskie galdi, bet nepietiek risinājumu ar krēsliem. Ar Narbutas galdiem un skapjiem pārdod citus zīmolus, un, protams, būtu lieliski, ja pilnīgi visu varētu pasūtīt no Narbutas, tāpēc īpaša uzmanība tika pievērsta krēslu izstrādei. ORGATEC izstādē pirmoreiz tiks demostrēts krēsls D-CHAIR, ko izstrādāja itāļu dizaina studija Baldanzi & Novelli.


Ar dažādiem dizianeriem notiek ražīga sadarbība, praktiski visas jaunās līnijas ir dizaineru darba rezultāts. Tāpat tiks “atsvaidzināti” vecie produkti – būs klasiskais variants, kā arī tāds, kas nedaudz atšķirsies ar dažām jaunām detaļām. Piemēram, krēsls WIND – kaut kas no vecā, un kaut kas jauns.

Akustiskais aspekts
Jauni risinājumi sapulču zālēm un atvērtā plānojuma un uzņemšanas zonām. Piemēram, OBELISK ar galdiem uzņemšanas telpām. Tie ir dažāda augstuma galdi, kas apvilkti ar akustisko materiālu. Tas ir interesants un funkcionāls risinājums. Ir dekoratīvās kolonnas zonēšanai, tās rotā telpu un slāpē trokšņus. Ir akustiskie risinājumi no PET filca, tādi, ko var līmēt pie sienām ar divpusējo lenti, tie paredzēti, lai mazinātu atbalsi lielā telpā, kā arī kā dekors. Vēl ir tādi, ko var nolaist no griestiem – PET materiāla “mākoņi” radīti, lai regulētu atbalsi trokšņainās telpās. No augšas tur var ievietot apgaismojumu, radot ļoti skaistu efektu.


Atsauksmes noderēs
Ražotnes apmeklējums atstāja daudz iespaidu; neesot klāt, būtu grūti iztēloties milzīgo platību, kur izvietojusies rūpnīca, noliktavas un saražotās produkcijas apskates telpas. Vizīte noslēdzās neformālā noskaņā. Veidojot saiknes, tiek gūta labāka saprašanās. Mijiedarbība ir vērtīga.


Narbutas kā ražotājam ir ļoti svarīgas gala lietotāju atsauksmes, svarīgi zināt, kā trūkst, kas patīk, kas nepatīk. Kādus risinājumus klienti gribētu redzēt preču klāstā. Piemēram, mums reizēm kādā biroja iekārtā ļoti noderētu četrstūraini kafijas galdiņi. Varbūt arī jums ir kāda konkrēta vēlme – dariet to zināmu! Narbutas ir pārliecināts: dizaineri un ražotājs ir tikai viena produkta dzīves daļa. Tikai ar izplatītāju un gala lietotāju palīdzību produkta dizainu var uzskatīt par pabeigtu. Ražotājs dod mums instrumentu, ar kuru mēs veidojam telpu un tā novedam procesu līdz galam.


Narbutas dod mums augstākās kvalitātes “instrumentus”. Visi piedāvātie risinājumi ir rūpīgi pārdomāti un pārbaudīti, to apliecina sertifikāti. Produkta sertifikāts klientam garantē, ka mēbeles ir drošas, izturīgas un ergonomiskas. Par saviem izstrādājumiem Narbutas ir pārliecināts – par to liecina desmit gadu garantijas laiks.

Līdz šī gada beigām, iegādājoties B-ACTIVE regulējamos galdus, 5% atlaide!