Lūdzu, atbildiet uz īsiem jautājumiem, un mēs jums nosūtīsim piemērotu katalogu.
Aizpildiet veidlapu, un mēs jums nosūtīsim katalogu.
Kādai telpai ir nepieciešamas mēbeles?
Kas jūs interesē?
Kāds ir jūsu budžets?
Iegūt katalogu
Aizpildiet veidlapu, un mēs jums nosūtīsim katalogu.
Zina
Prestižs un unikāls golfa klubs ar elegantiem viesnīcu numuriem un gardēžu restorānu ar panorāmas skatu uz gleznainajiem laukumiem.

Golfa kluba projektu ilgu laiku ir izstrādājuši un rekonstruējuši vadošie golfa industrijas dizaineri. Mūsu komanda tikai 6 nedēļās pirms kluba atvēršanas realizēja dzīvē visas klienta lieliskās idejas! Visīsākajā laika periodā mūsu meistari veica telpu mērījumus un uzsāka mēbeļu un interjera risinājumu izgatavošanas procesu, kas tika izgatavoti uz pasūtījuma pēc projekta dizaineru un arhitektu skicēm.
Strādājot 24/7, neticami īsā laikā mūsu komanda pasniedza klientam un viesiem savu izcilo darbu - telpās tika uzstādītas visas durvis, šika restorāna interjers bija pilnībā pabeigts. Visas mēbeles bija pilnībā iebūvējamas un izgatavotas pēc pasūtījuma, un tās bija pilnībā noklātas ar laku un nopūlētas, un pats galvenais, savlaicīgi samontētas. Interjera risinājumu ražošanā tika izmantoti vairāk nekā 12 dažādu materiālu veidi.

Atklāšanas dienā golfa kluba viesi varēja novērtēt interjera sienu apdari ar augstas kvalitātes paneļiem no grīdas līdz pat griestiem, neticami skaistu reģistratūru, kas izgatavota no dabīgiem materiāliem ar kluba simboliku un rokām darinātiem elementiem. Viesi varēja apskatīt arī vairākas pilnībā pabeigtas viesnīcas istabas, tostarp luksusa klases numuru un eleganti ierīkotas kluba biedru ģērbtuves.

Pēc golfa kluba atklāšanas pasākuma mūsu komanda pabeidza visu atlikušo viesnīcas istabu apdari 14 dienu laikā, un klients saņēma pilnīgu golfa kluba apdari 8 nedēļu laikā no brīža, kad tika izmērītas telpas un sākās darbs.