JAUNUMI

INCLASS – dinamisks un inovatīvs ģimenes uzņēmums pie Vidusjūras

Kopš 1990. gadu beigām nodarbojas ar mūsdienīgu mēbeļu, paredzētu darba videi, sabiedriskām telpām un privātmājām, dizainu un ražošanu. Uzņēmuma dzinulis ir vajadzība izprast un interpretēt pasauli, kurā notiek straujas pārmaiņas, tāpēc INCLASS sadarbojas ar vadošajiem starptautiskajiem dizaineriem un rada novatoriskus produktus, kas ir izsmalcināti, eleganti un dizainā laika ritējumam nepakļauti.


Uzmanības centrā ir gala lietotājs, līdz ar to INCLASS telpu iekārtas priekšmetu dizains vienmēr ir saistīts ar funkcionalitāti, daudzpusīgu lietošanu un skaistumu. INCLASS mēbeles ir paredzētas daudzveidīgai izmantošanai gan sabiedriskās, gan privātās telpās; dizaineru mērķis – iedvesmot mūsdienīgu un veselīgu vidi, kurā cilvēki var labāk justies, strādāt un būt kopā.


Jau vairāk nekā divdesmit gadus INCLASS pieredzējusī komanda rada izcilas kvalitātes izstrādājumus, pateicoties  globālai pieejai un vietējai ražošanai, tā apvienojot senu prasmju meistarību ar jaunākajām tehnoloģijām. Sava ražotne un vietējo specializēto piegādātāju tīkls ļauj strikti kontrolēt kvalitāti, vienlaikus piedāvājot plašu apdares materiālu klāstu, kā arī iespēju ražot īpaši klientu prasībām pielāgotus produktus.

BINAR EXECUTIVE kolekcija


Eleganti un ergonomiski, BINAR EXECUTIVE atzveltnes krēsli ir perfekti piemēroti vadītāju birojiem un sapulču telpām. Tajos harmoniski apvienota elegance, mūsdienīgas dizaina tendences un īpašas zināšanas ergonomikā. Kolekcijai raksturīgs izcils komforts, ieskaujošas formas un ekskluzīvi apdares materiāli un polsterējums.


Visi BINAR EXECUTIVE krēsli ir pieejami ar vidēju vai augstu muguras atbalstu. Visu krēslu apšuvē var izmantot visu veidu ādas un izvēlētos INCLASS kolekcijas apdares materiālus. Var izvēlēties mīksto polsterējumu papildu komfortam un siltumam, nezaudējot ekskluzīvā dizaina eleganci.


Krēslus var aprīkot ar trīs veidu kustības mehānismiem: regulējamu augstumu, nolieces vai sinhronizētu.

Visi modeļi ir pieejami ar piecu spieķu alumīnija pamatni uz ritentiņiem, vai ar četrspieķu grozāmo pamatni ar fiksētiem slīdņiem, ko pēc izvēles var aprīkot ar grozāmu centrālo kolonnu ar automātisku atgriešanos.


OSPACE par INCLASS


OSPACE ciešāka sadarbība ar INCLASS ir izveidojusies pēdējo divu gadu laikā.
INCLASS mēbeles atrod savu vietu gandrīz jebkurā birojā; droši var teikt, ka nav tāda biroja, kuram nevarētu piedāvāt kaut ko no INCLASS ražoto mēbeļu klāsta.
Vērts pieminēt, ka INCLASS izstrādājumi nav garlaicīgi. Kā uzņēmums viņi ir gājuši līdzi dizaina tendencēm, piedāvājot gan aktuālās krāsas, gan mēbeļu dizianu, gan audumus.
Protams, mums ir svarīga kvalitāte, tāpēc mēs novērtējam, ka šis ražotājs piedāvā piecu gadu garantiju saviem izstrādājumiem, līdz ar to mēs varam piedāvāt saviem pasūtītājiem izcilas kvalitātes un dizaina ražojumus, kas saglabā nevainojamu izskatu gadiem ilgi.INСLASS KATALOGS