JAUNUMI

"Ziemeļlatvijas meži" jaunais birojs

Ziemeļlatvijas meži sadarbībā ar mūsu uzņēmumu veiksmīgi pārcēlās uz jaunām telpām. Jaunais birojs tika aprīkots atbilstoši visām mūsdienu prasībām un standartiem, lai radītu optimālus darba apstākļus darbiniekiem.
Birojā tika izveidotas 40 modernas darba vietas, ņemot vērā maksimāli efektīvu telpas izmantošanu. Katra darba vieta tika iekārtota ar nepieciešamo aprīkojumu un mēbelēm.
Biroja telpu interjera dizaina realizācija tika veikta kopā ar jaunajiem un daudzsološajiem arhitektiem no “u-e-studio”. Mūsu uzņēmuma un “u-e-studio” sadarbība ir bijusi ļoti cieša un produktīva. Kopīgi izvēlējāmies piemērotākās mēbeles un aksesuārus, ņemot vērā funkcionalitāti, estētiku un budžetu.
Birojā tika ierīkotas gan lielākas, gan mazākas sanāksmju telpas, kurās darbinieki var organizēt tikšanās un risināt darba jautājumus. Tika izveidota atpūtas un virtuves zona, kur darbinieki var relaksēties un ērti ieturēt maltīti. Atpūtas zona tika iekārtota gaišās krāsās, papildinot to ar dzīvajiem augiem, lai radītu darbiniekiem mājīgu un relaksējošu atmosfēru.
Telpu dizainā īpaša uzmanība tika pievērsta dabīgu materiālu un krāsu gammu izmantošanai. Tāpēc mēbeles un sienu paneļi tika veidoti no koka elementiem, lai telpai piešķirtu dabisku noskaņu, savukārt mēbeles tika papaildinātas ar dažādu audumu toņu apdari, tādējādi kopumā radot interesantu un svaigu telpas izskatu.
Biroja mēbeles tika atlasītas, lai nodrošinātu komfortu un ergonomiku darba vietā, kā arī radītu patīkamu atmosfēru atpūtas un tikšanās telpās. Uzņēmums izvēlējās mēbeles no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā “Narbutas”, “Profim” un “Inclass” to lieliskās kvalitātes un stila dēļ. Arī apgaismojums tika rūpīgi pielāgots telpu vajadzībām, izmantojot “&Tradition” ražotus gaismekļus. Lai padarītu biroju vēl ērtāku un funkcionālāku, telpas tika papildinātas ar dažādiem aksesuāriem no spāņu ražotāja “Systemtronic”.
Lai izstrādātu un īstenotu šo projektu, mums bija ierobežots laiks, bet, pateicoties lieliskajai komunikācijai ar mūsu partneriem, mēs varējām ātri un sekmīgi atrast pareizo risinājumu.
Rezultātā tika radīts moderns un funkcionāls interjers, īstenojot visas uzņēmuma prasības.