Lūdzu, atbildiet uz īsiem jautājumiem, un mēs jums nosūtīsim piemērotu katalogu.
Aizpildiet veidlapu, un mēs jums nosūtīsim katalogu.
Kādai telpai ir nepieciešamas mēbeles?
Kas jūs interesē?
Kāds ir jūsu budžets?
Iegūt katalogu
Aizpildiet veidlapu, un mēs jums nosūtīsim katalogu.

BIROJA KRĒSLI UN DATORKRĒSLI

Ergonomiski darba krēsli birojam un mājām ar
5 gadu garantiju

Lūdzu, atbildiet uz īsiem jautājumiem, un mēs jums izveidosim individuālu piedāvājumu.
Aizpildiet veidlapu, un mēs ar Jums sazināsimies.
Darba krēslu daudzums
1
30
Darba krēsla krāsa
Kājiņu krāsa
Roku balsti
Kvalitāte
Lai garantētu mūsu produktu augstāko kvalitāti un palielinātu ražošanas jaudu, mēs katru gadu ieguldām līdzekļus automatizācijā un robotizācijā. Ieviešot jaunākās tehnoloģijas, mēs nodrošinām stabilu un elastīgu ražošanas procesu, palielinām pasūtījumu izgatavošanas ātrumu. Mēs vienmēr pārliecināmies, ka visi mūsu piedāvātie risinājumi ir labi pārdomāti un pārbaudīti, un mūsu ražoto mēbeļu kvalitāte tiek pastāvīgi uzraudzīta. Mūsu mērķis ir iegūt laimīgus klientus, kuri saņem tikai vislabākās kvalitātes produktus.
Jauninājumi
Rūpnīcā ir mūsdienīgas iekārtas - HOMAG kokapstrādes iekārtas, ADIGE lāzera cauruļu griešanas mašīnas, ABB metināšanas iekārtas, pulverkrāsošanas līnijas Ideal Line un auduma griezēji Kuris. Šīs mašīnas ļauj automatizēt galvenos ražošanas procesa posmus: lāzergriešana, metināšana, pulverkrāsošanas līnijas, štancēšana, auduma griešana, plākšņu apstrāde un iepakošana. Rezultātā NARBUTAS ir mūsdienīgs un uzticams uzņēmums, kas ātri ražo augstas kvalitātes mēbeles.
Produkta dizains
Veidojot katru produktu, mēs domājam par klientu. Mēs apzināmies globālās tendences un rūpīgi izpētām mūsdienu darbinieku faktiskās vajadzības, lai padarītu mūsu produktus videi un lietotājam draudzīgus. Mums ir svarīgi, lai mūsu mēbelēm būtu funkcionāls, kvalitatīvs un pievilcīgs dizains, un tajā pašā laikā mēs pārliecināmies, ka mūsu klientiem nav jāmaksā par to, kas viņiem nav vajadzīgs. Mūsu dizaina devīze ir "Nekā liekā".
Augsti standarti
NARBUTAS mēbeles ir būvētas pēc visaugstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem, to apliecinot ar sertifikātiem. Produkta sertifikāts klientam garantē, ka mēbeles ir drošas, izturīgas un ergonomiskas. Produktus ir izstrādājuši pieredzējuši inovāciju grupas inženieri. Viņi izvērtē visas drošības un ergonomikas prasības, kā arī produktu un materiālu testēšanas rezultātus un pārliecinās, ka izstrādājumi neatkāpjas no normām.